1. »
 2. خدمات
 3. »
 4. ارزش افزوده
 5. »
 6. سرویس تاپ آپ

خرید شارژ مستقیم الکترونیکی (آنلاین)

شما میتوانید از طریق پنل اینترنتی هپی شارژ شرکت انیاک، شماره های سیم کارت مشتریان خود را به سرعت و بدون نیاز به وارد کردن رمز،مستقیما شارژ نمایید. راهکارهای شرکت انیاک برای شارژ مستقیم، اپراتورها را قادر میسازد تا شارژ آنی تلفن همراه را با هر مبلغ، در هر مکان و هر زمانی از طریق پرداخت آنلاین یا از طریق کانال های توزیع خود ارائه نمایند. پلتفرم ساخته شده انیاک سیستمی انعطاف پذیر است که دارای امکان تعیین مبالغ متغیر شارژ می باشد. با جایگزینی کارت شارژ های فیزیکی، اپراتورها می توانند روش راحت تر و مقرون به صرفه تری را برای خرید سریع و اتوماتیک شارژ ارائه دهند که این روش منجر به افزایش رضایت مشتری خواهد شد.

روش کار تاپ آپ الکترونیکی

راهکار شارژ مستقیم الکترونیکی یک مکانیزم توزیع برای جایگزینی کارت شارژهای فیزیکی با شارژهای الکترونیکی و بدون کارت میباشد.
در این راهکار به پیاده سازی یک مدل توزیع سلسله مراتبی برای توزیع کنندگان اصلی، توزیع کنندگان فرعی و فروشندگان پرداخته شده است به گونه ای که این مقادیر شارژهای مجازی به صورت آنی و بدون معطلی بین آن‌ها منتقل می‌شود.

 • اپراتور قوانین تجاری که شامل سلسله مراتب توزیع، قیمت گذاری، تخفیف ها و پورسانت هاست را از پیش تعیین میکند. ساختار پورسانت انعطاف پذیر است و تماما به صورت آنی و خودکار محاسبه میشود.
 • تمام تراکنش ها به شکلی امن صورت می گیرند و قبل از انجام شدن تایید میشوند. کلیه تراکنش ها میتوانند در هر مرحله ای قبل از تکمیل متوقف شوند.
 •  اپراتورها کنترل و نگهداری از شبکه توزیع، اضافه کردن محصولات و قیمت گذاری را بر عهده دارند و این اطمینان خاطر را میدهند که پوشش فروش مناسب بین توزیع کنندگان و مشتریان وجود داشته باشد در عین حال هزینه های فروش مستقیم و هزینه های مربوطه را حذف نموده اند.
 • اپراتور ها می‌توانند در کاهش هزینه حوزه‌هایی مانند تولید کارت‌ شارژ، نگهداری، توزیع آنها صرفه جویی نمایند و در عین حال از جعل آن‌ها جلوگیری نموده و خدمات بروزی را در اختیار مشتریانشان قرار دهند.
 • اپراتورها وظیفه کنترل و نگهداری از شبکه توزیع، محصولات، قیمت گذاری را بر عهده دارند و این اطمینان خاطر را میدهند که پوشش فروش مناسب بین توزیع کنندگان و مشتریان وجود داشته باشد در عین حال هزینه های فروش مستقیم و هزینه های مربوطه را حذف نموده اند.
 • پراتور ها می‌توانند در کاهش هزینه حوزه‌هایی مانند تولید کارت‌های شارژ، نگهداری، توزیع آنها صرفه جویی نمایند و در عین حال از جعل آن‌ها جلوگیری نموده و خدمات بروزی را در اختیار مشتریانشان قرار دهند.