1. »
  2. خدمات
  3. »
  4. ارزش افزوده
  5. »
  6. پرداخت قبوض

پرداخت قبوض

شركت فن آوران انياك در راستاي اهداف دولت الكترونيك و ارائه خدمات بانكداري الكترونيك هر روز بيش از پيش با ارائه خدمات نوين، خود را در رسيدن به اين هدف میسر نموده و مشتريان را قادر مي سازد تا در هر مكان و هر زماني بتوانند از امكانات شبكه بانكى بهره مند گردند و با استفاده از کارت بانکی خود قبوض خدماتی از قبیل: آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه و عوارض شهرداری را پرداخت نمایند. در این درگاه علاوه بر امکان پرداخت یک قبض، امکان پرداخت قبوض به صورت دسته ای نیز تنها با یک بار وارد کردن اطلاعات کارت بانکی مشتری فراهم می باشد.

با در اختيار داشتن سامانه حاضر، برای پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه، عوارض شهرداری و غيره، ديگر نيازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ها نيست! شما می توانيد با در اختيار داشتن يکی از کارت های بانکی عضو شتاب، به راحتی و در حداقل زمان ممکن، قبض خود را پرداخت نماييد.

پرداخت قبض

جهت پرداخت قبض، ابتدا شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد کرده و سپس گزينه 'درج اولین قبض' را انتخاب نماييد پس از بررسی صحت اطلاعات قبض درج شده توسط سامانه، شما می توانيد با تکميل نمودن ایمیل خود، و انتخاب گزينه 'پرداخت'، وارد صفحه پرداخت شويد.

پرداخت گروهی قبوض

شما می توانید برای پرداخت گروهی قبوض، پس از درج اولین قبض، نسبت به وارد نمودن قبض های بعدی، اقدام نمایید. همچنین می توانید تمامی اطلاعات مربوط به قبوض خود را در يک فايل اکسل (به صورت فايل نمونه) درج نموده و سپس با انتخاب گزینه 'ارسال فایل اکسل'، برای بررسی اطلاعات آنها اقدام نماييد.