1. »
  2. خدمات
  3. »
  4. سیستم وفاداری
  5. »
  6. مدیریت کمپین

سیستم مدیریت کمپین و طرح ‌های تبلیغاتی

سیستم مدیریت کمپین و طرح ‌های تبلیغاتی

بدیهیست که نرم‌افزارهای مدیریت تبلیغاتی می‌تواند بهره‌وری در بین کسب و کارهای کلیدی و کمپین‌های بازاریابی را افزایش دهد؛ البته پیدا کردن ابزارهای مدیریتی تبلیغاتی مناسب برای پاسخ به نیازهای هر کسب و کار در برنامه ‌ریزی تبلیغات و فرآیند اجرایی آن، امر آسانی نیست.
هر کسب و کار نقش خاص خود را در کمپین ‌های تبلیغاتی موفق ایفا می کند و نیازمند ویژگیهای ‌صحیح مدیریت تبلیغاتی می‌باشند. اگر پلت فرم نرم ‌افزار مدیریت تبلیغاتی نتواند پاسخگوی تمام نیازمندی‌های کسب و کار باشد ممکن است کمپین بازاریابی با شکست روبرو شود.

سیستم مدیریت کمپین تبلیغاتی انیاک (EPCM) می‌تواند به سازمان شما در برنامه ‌ریزی و تحلیل کمپین‌های تبلیغاتی و همچنین پیش ‌بینی و بهینه ‌سازی بهره ‌وری آن ‌ها کمک نماید. سیستم مدیریت کمپین تبلیغاتی که توسط فناوران انیاک پشتیبانی می‌شود از طیف وسیعی از داده‌های داخلی و خارجی برای فعالیت‌های تبلیغاتی استفاده می‌نماید.
مدیریت کمپین تبلیغاتی ما (PCM) بر مبنای مدل ‌های پیشرفته‌ ای که تبلیغات، حساسیت و توسعه ‌پذیری در بین بخش‌ها و رقابت بین اعضا را مد نظر قرار می‌دهند، می‌تواند شما را در رسیدن به اهداف زیر یاری نماید:

  • قابلیت های بهینه سازی برای ایجاد طرحهای تبلیغاتی بهینه بر مبنای طیف وسیعی از اهداف و محدودیتها (افزایش سود در یک بخش و عدم کاهش سود در بخشهای دیگر)
  • جایگزینی سیستم نرم افزاری گسترده خانگی با سیستم های ابری که قابلیت دسترسی همزمان چندین کاربر به برنامه های تبلیغاتی را فراهم کرده و قابلیتهای تحلیل این طرح ها را پیش روی آنها قرار میدهد.
  • قابلیت های پیش بینی به منظور پیش بینی و اندازه گیری بهای طرحهای تبلیغاتی بر اساس مقدار، درآمد و پیشبینی سود
  • ایجاد یک مدل منطقی از اطلاعات، خودکار سازی بارگذاری داده ها و مدیریت زمانبندی بارگذاری داده ها و بکارگیری آنها

سیستم مدیریت کمپین و طرح ‌های تبلیغاتی