1. »
  2. خدمات
  3. »
  4. کارت
  5. »
  6. کارت باشگاهی

کارت باشگاه مشتریان وفادار

کارت باشگاه مشتریان وفادار

کارتهای وفاداری (لویالتی کارت) رایج ترین شکل استفاده از برنامه های وفاداری در سرتاسر دنیا را در برمیگیرند.برندهای مطرح دنیا برای مشتریان خود از کارت های لویالتی و هدیه استفاده می نمایند که همه ی این کارتها با کاربردهای مشابه و در راستای وفاداری مشتریان، به کار گرفته می شوند.
برنامه های وفاداری اغلب شامل ارائه مدلی از تخفیف برای محصولات خاص و یا تمام محصولات، می باشند که تنها برای دارندگان کارت ها و نه تمام مشتریان، تنظیم شده است. در مشهورترین این مدل ها، مجموعه ها می توانند با ارائه کارت باشگاه مشتریان که با طراحی اختصاصی برای واحد صنفی خود صادر می کنند، علاوه برنمایش تبلیغات مدرن، درصدی از خرید مشتـریشان را در قالب امتیاز در کارت مذکور ذخیره نمایند و مشتریان را به صورت انحصاری به مراکز فروش خود وفادار نمایند.
البته این امتیاز فقط در خرید بعدی مشتری قابل استفاده خواهد بود و کل مبلغ خرید، یکجا به حساب صاحب فروشگاه یا کسب و کار، واریز می گردد. شما با این کار نه تنها در مشتری ایجاد انگیزه برای خرید مجدد نموده اید بلکه او را به مجموعه خویش وفادار ساخته اید چراکه همـواره امکان دارد مشتری رقبای شما را به شما ترجیح دهد. شرکت انیاک ارائه دهنده و صادر کننده کارتهای باشگاه وفاداری مشتریان می باشد.

مزایای استفاده از سیستم کارت امتیازی برای صاحبان کسب وکار

  • افزایش فروش و جذب مشتریان جدید و بهره مندی از تبلیغ غیرمستقیم مشتریان وفادار
  • شناسایی مشتریان وفادار و فعال و امکان برگزاری جشنواره های ویژه بر مبنای امتیازات کسب شده اعضاء
  • امکان طراحی اختصاصی و چاپ کارت باشگاه مشتریان فروشگاه خود و تبلیغ برند برای مناسبتهای مختلف
  • اجتناب از مشکلات مربوط به تهیه نرم افزار و نگهداری امتیاز مشتریان و استفاده از زیر ساختی معادل سیستم بانکداری الکترونیکی
  • استفاده از POS های بانکی مستقر در فروشگاه بابت شارژ امتیاز یا خرج کرد امتیاز به همراه گزارش گیری آنلاین از سیستم باشگاه مشتریان

مزایای استفاده از سیستم کارت امتیازی برای صاحبان کسب وکار