1. »
  2. خدمات
  3. »
  4. کارت
  5. »
  6. کارت تخفیف

کارت تخفیف

کارت الکترونیکی است که کارفرمایان میتوانند جهت تشویق مشتریان خود برای خرید بیشتر، کارت های طلایی، نقرهای و برنزی و غیره صادر کنند و اگر مشتریان با استفاده از کارت های اعتباری صادر شده خرید انجام دهند میتوانند از تخفیفهای درصدی که در کارتها مشخص شده استفاده کنند. کارت های تخفیف میتوانند در قالب بن کارت به مشتریان، کارکنان و به مناسبت های مختلف در اختیار اشخاص قرار گیرد.
این کارتها می تواند با نام یا بدون نام و بدون ارتباط با حساب، صادر شود و به دارندگان کارتها رمز مخصوصی اختصاص داده خواهد شد که این امر از سوء استفاده در صورت مفقود شدن کارت جلوگیری خواهد کرد. لازم به ذکر است برخلاف بن های کاغذی که مبلغ بن فقط قابلیت استفاده در یک بار مصرف را دارد، دارندگان کارتهای تخفیف اعتباری می توانند موجودی آن را به دفعات و هربار به میزان دلخواه تا سقف کارت خرج کنند. این کارتها برای صدور نیز سقف خاصی نداشته و به هر میزان و دفعات متعدد قابل شارژ می باشند. انتخاب يک شيوه نوين براي پرداخت تخفیف به کارکنان – هواداران و مشتریان محترم در قالب کارت هاي تخفیف مي باشد.

هَپی کارت چیست؟

پرسشی که امروزه بسیاری از مردم با آن مواجه اند ،مفهوم واقعی کارت تخفیف مـی باشد. هر کس تعبیر خاص خـود را از کارت تخفیف داشته و شـرکت های موجود هر کـدام خدمات گسـترده ای برای کارت های تخفیف خود دارند. تجارب سـایر کشـورها و ضرورت ارائــه اینگونه خــدمات (کارتهای تخفیف و کارتهای اعتباری) در بســیاری از اقــتصادهای پـویا دو ابــزار مـهم مدیریت درآمد و هزینهء اقشـار مــختلف جــامعه، بخصوص قشــر متوسط و کــم درآمـد مـ‏باشد. اینگونه کارتــهای تخفیف نسبت به کارتـهای خرید و کارتــهای هدیــه معمول، از سـقف مبالغ و ماندگاری بیشتری در تخفیف و اعتبار برخوردار بوده و با توجه به ارزش افزوده ‏ای که ایجاد می‏نماید ،از پتانسیل پذیرش بیشـتری برخوردار است. در کشــورهای توســعه یافته کارت‏هــای اعتــباری بـه صورت معمول دوبـار در ســال و تـنها در فـصول فــروشــهای ویــژه قابل اســتفاده مـی‏باشند .درصورتی که کـارتهای خـرید تخفیف دار در تـــمام طول سـال مورد اسـتفاده واقع می‏شوند. هپی کارت ابزاری است که با بهره‏ گیری از آن مـی‏توان بدون مراجعه به شعب بانک و اتلاف زمان و هزینه جـهت افتتاح حسـاب، از تمامـی مزایای کارتهای اعتباری و کارتهای خرید بهره‏ مند شد. نکته قابل توجه در استفاده از این کارتها، بهره مندی بدون محدودیت از تخفیف در خرید کالاها و انواع خدمات در سطح کشور است. علاوه بر هپی کارت که کارت تخفیف اختصاصی هولدینگ انیاک است. این شرکت ارائه دهنده کارتهای تخفیف متناسب با نیاز شما نیز می باشد.

هَپی کارت چیست؟

چگونگی استفاده از هَپی کارت

چگونگی استفاده از هَپی کارت

با در دست داشتن هپی کارت و مراجعه به هر یک از مراکز طرف قرار داد در سراسر کشور (اطلاعات مراکزدر سایت قابل رویت می باشد)، کارت خود را که قبلاً در سایت شارژ مالی شده است، بر روی دستگاههای POS منصوبه، به میزان استفاده از خدمات مراکز مذکور کشیده و دستگاه پس از کسر میزان تخفیف تعریف شده، فاکتور صادر کرده و وجه را کسر می نماید. لازم به ذکر است، شارژ مالی کارت ها به صورت آنلاین بوده و بلافاصله قابل استفاده و آماده انجام تراکنش مالی می باشد.

ويژگي هاي کارت تخفیف  

  • امکان صدور کارت تخفیف با آرم مخصوص سازمان در صورت بالا بودن تعداد سفارش 
  • امکان پرداخت وجه تخفیف هاي صادره به بانک به صورت نقد يا اعتباري 
  • امکان صدور کارت هاي تخفیف قابل شارژ براي عضو های مورد نظر سازمان که ليست افراد را به تفکيک در اختيار شرکت قرار داده باشند.
  • امکان استفاده از گسترده ترين مراکز پذيرنده کارت تخفیف در ايران متناسب با لیست اعلامی مراکز مورد نظر سازمان
  • قابليت مسدود کردن کارت هاي مفقودي يا مسروقه