1. »
  2. خدمات
  3. »
  4. کارت
  5. »
  6. کارت هدیه

کارت هدیه

کارت های هدیه به رشد کسب وکار، افزایش فروش و وفاداری مشتریانتان کمک شایانی می نماید.

از دیگر امکانات انیاک، تولیدکارت هدیه برند مختص فروشگاه شماست. بسـتری مـناسب جهت هدیه دادن در مناسبت های مختلف از جمله روز پدر، روز مادر، تولد، اعیاد، ولنتاین، نوروز و یا هر مناسبت دیگری.بـه شکلی که دریافت کننده کارت هدیه بتواند در هر زمان صرفا با مراجعه به فروشگاه شما نسبت به خرید کالای مورد نظر و با سلیقه خود اقدام نماید. در این مدل، فروشگاه با ارائه کارت هدیه اختصاصی خود، عملاً کالای فروشگاه را پیش فروش نموده و با تبلیغ هر چه بیشتر آن، می تواند منابع مالی و نقدینگی مناسبی را جذب نماید بطوریکه از این کارتها به جای هدایای نقدی برای اقوام و یا سایر مخاطبان خود، استفاده نماید. بدیهیست تـا زمان مراجعه، همچنان نقدینـگی شما دست نخورده خواهد بود مخصوصا در سیستم امتیازی شرکت انیاک که تمامی مبالغ شارژ شده داخل کارت های هدیه ی شما، عملا امتیاز های عددی بوده و فقط روی دستگاه کارت خوان فروشگاه شما قابل استفاده و خرج کرد می باشد . ضمنا این کارت بـه آسانی در مـحل فـروشگاه از طریق دستگاه کارتخوان بانکی و از هر کارت بانکی به هر میزان قابل شارژ بوده و در صورت تمایل صاحب برند، امکان تعریف تخفیف نیز وجود دارد. برای سفارش کارت هدیه مورد نظر به وب سایت سفارش آن مراجعه نمایید.

کارت هدیه انیاک امکانات ویژه‌ای به سفارش دهنده آن می‌دهد

  • امکان انتخاب کارت‌ مخصوص مناسبت‌های گوناگون
  • درج عبارت دلخواه بر روی کارت
  • سفارش و پرداخت آنلاین هزینه
  • امكان خريد كالا و دریافت خدمات از مراكز فروشگاهی دارای دستگاه‌های کارتخوان و یا درگاه اینترنتی
  • كليه بانک‌های عضو شبکه شتاب

کارت هدیه انیاک امکانات ویژه‌ای به سفارش دهنده آن می‌دهد

کارتهای هدیه عمومی

کارتهای هدیه عمومی

این شرکت با ارائه‌ی طیف وسیعی از کارتهای هدیه عمومی به مشتریان خود، امکان خرید محدود از این نوع کارت را بطور مستقیم فراهم می کند. بعضی از مشتریان ما تمایل به سفارش کارت‌های هدیه عمومی دارند و امکان منتظر ماندن برای چاپ و تولید کارتهای هدیه اختصاصی را ندارند. این دسته از مشتریان می توانند از کارتهایی که در رنگها و طرح های زیبا و گوناگون می باشند، بهره مند گردند. با این انتخاب می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش داده و به سرعت کارت های هدیه تان را دریافت نمایید. به یاد داشته باشید که رنگ‌ها و طراحی‌ها از قبل مشخص بوده و نمی‌توان آن‌ها را تغییر داد. در صورتی که سریعاً به کارت‌ هدیه نیاز دارید، این نوع کارتهای از قبل آماده انتخاب مناسبی برای شماست.
توصیه می شود، در صورتی که اولین بار است که قصد استفاده از کارت هدیه را برای سازمان و یا فروشگاه تان دارید، از کارتهای از قبل چاپ شده و آماده استفاده نمایید! جهت سفارش یا اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

کارتهای هدیه اختصاصی

طراحیهای کارتهای سفارشی را میتوان مطابق با هر چیزی که در ذهن دارید طراحی نمود. واحد کارت های هدیه شرکت انیاک از یک سری قالب آماده برای کمک به شما در طراحی طرح مد نظرتان از همان ابتدای کار استفاده میکند. تنها کافی است برای ما شرح دهید که به چه طراحی نیاز دارید و طراحی مد نظرتان را برای ما ارسال نمایید تا طرح کارت مطلوبتان طراحی و در اختیارتان قرار گیرد. زمانی که به طراحی دلخواه تان رسیدید، میتوان طرح نهایی با تائید شما را برایتان چاپ کرد.
علاوه بر مشاوره با این مجموعه در زمینه طراحی کارت های هدیه اختصاصی ، شما با خلاقیت و ایده های طراحی خود، قادر خواهید بود تا با این طراحیهای منحصربفرد، در بین مشتریانتان بدرخشید.
قسمت جلویی کارتها را میتوان با مفاهیم و رنگهای مختلفی اعم از رنگهای طیف بر روی سطح براق و متالیک و مقاوم طراحی نمود. قسمت پشتی کارتها که شامل شرایط استفاده از کارت (و یا هر ویژگیهای مد نظر مشتری) میباشد به صورت مات طراحی و چاپ می شود.
در نظر داشته باشید که بعضی از قسمتهای جلویی و پشتی کارت مخصوص درج لوگوی شتاک ،شماره کارت و یا اطلاعات ویژه ای می باشد که از سوی این شرکت درج خواهد شد. جهت سفارش یا اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

کارتهای هدیه اختصاصی